Informacje z zebrań Komisji Zakładowej w kadencji 2023-2028:

Rok 2014

W dniu 25.11.2014 odbyło się piąte w kadencji 2014–2018 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z poprzedniego zebrania. KZ przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Wpłynęło podanie o udzielenie zapomogi bezzwrotnej. Komisja Zakładowa rozpatrzyła prośbę pozytywnie.
  • Przewodniczący omówił kwestię lokalu.
  • Zreferowano przebieg akcji dekorowania grobów profesorów ASP i członków NSZZ „Solidarność”.
  • Przewodniczący zrelacjonował przebieg prac Komisji Senackiej nad zmianami w ankiecie dla studentów oceniających nauczycieli ASP w Warszawie.
  • Przewodniczący uczestniczył w Komisji Socjalnej i omówił kwestię zmian w pożyczkach. Komisja KZ zaakceptowała zmiany w wysokości dofinasowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (pomoc na cele mieszkaniowe).
  • Omówiono sprawę przyznawania nagród Rektorskich.
  • Ustalono terminy dyżurów.

W dniu 14.10.2014 odbyło się czwarte w kadencji 2014–2018 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Jakubowski.
  • Omówiono kwestię wyborów w Krajowej Sekcji Nauki oraz zmiany ustawy o szkolnictwie wyższym.
  • Omówiono kwestię jednorazowego zwiększenia wynagrodzenia na uczelni.
  • Do Komisji Zakładowej wpłynęła prośba o zapomogę, ale ze względu na błędy formalne postanowiono zwrócić ją do poprawienia.
  • Przyjęto uchwałę, aby z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych zapalić znicze na grobach profesorów i pracowników ASP oraz członków Solidarności, Organizacji. Udekorowania grobów podjęli się członkowie naszej komisji: Marek Dzienkiewicz, Jan Masiak, Mateusz Jasiński, Marcin Jurkiewicz.
  • Na koniec omówiono sprawy organizacyjne komisji.

W dniu 07.06.2014 odbyło się trzecie w kadencji 2014–2018 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Jakubowski.
  • Do Komisji Zakładowej wpłynęły dwa podania o zasiłek statutowy, Komisja rozpatrzyła obydwa wnioski pozytywnie.
  • Przewodniczący poinformował o przyjęciu do Rektorskiej Komisji Socjalnej nowego uczestnika.
  • Omówiono kwestie organizacyjne Komisji.

W dniu 13.05.2014 odbyło się drugie w kadencji 2014–2018 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Jakubowski.

• Komisja Zakładowa zaakceptowała zmiany w Regulaminie Pracy przedstawione i omówione przez Przewodniczącego.
  • Podjęto uchwałę dotyczącą składania oświadczeń w zakresie praw i obowiązków majątkowych do Banku.
  • Podjęto uchwałę o wskazaniu swojemu pracodawcy pracowników podlegających ochronie.
  • Przyznano zapomogę dla członkini naszego związku.
  • Pan Marek Dzienkiewicz odczytał sprawozdanie z zebrania wyborczego Krajowej Sekcji Pracowników Szkół Artystycznych.
  • Z powodu braku kluczy do szaf i nie udanych prób ich odzyskania postanowiono dorobić nowe. Pan Marek Dzienkiewicz zaoferował się wykonać tą czynność.
  • Na koniec omówiono sprawy organizacyjne komisji.

W dniu 01.04.2014 odbyło się pierwsze w kadencji 2014–2018 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Jakubowski.

• Jednogłośnie wybrano wiceprzewodniczącego, sekretarza oraz skarbnika. Wiceprzewodniczącym został Marek Dzienkiewicz, sekretarzem Mateusz Jasiński, skarbnikiem wybrano Marzenę Szyszko.
  • Poruszono sprawy organizacyjne naszej komisji.
  • Przewodniczący zaproponował zaktualizowanie informacji na stronie internetowej.
  • Przewodniczący przekazał Sekretarzowi klucze do gablotek w budynkach na Krakowskim Przedmieściu, Wybrzeżu Kościuszkowskim i Myśliwieckiej.
  • Komisja Zakładowa ustaliła terminy dyżurów.

W dniu 25 marca 2014 roku odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Organizacji Zakładowej. W trakcie zebrania podjęto uchwałę o liczebności Komisji Zakładowej (5+1+2) i Komisji Rewizyjnej (3) oraz o kontynuacji przynależności naszej organizacji do Krajowej Sekcji Pracowników Szkół Artystycznych. Przewodniczącą zebrania została Izabela Zając.

Wyniki przedstawionych przez Komisję Skrutacyjną tajnych wyborów są następujące:

• Przewodniczącym Komisji Zakładowej wybrany został Paweł Jakubowski,
  • Członkami Komisji Zakładowej wybrani zostali: Marek Dzienkiewicz, Mateusz Jasiński, Marcin Jurkiewicz, Łukasz Majcherowicz, Marzena Szyszko, Rezerwowymi członkami zostali: Jan Masiak oraz Andrzej Radomski
  • Członkami Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Aleksandra Krupska, Małgorzata Szymczuk, Izabela Zając,
  • Delegatami do Krajowej Sekcji Pracowników Szkół Artystycznych wybrani zostali Marek Dzienkiewicz, Mateusz Jasiński,
  • Elektorem do Okręgu został Jan Masiak.