Rok 2019

W dniu 04.12.2019 odbyło się dziesiąte w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 29 października 2019 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Przyjęto uchwałę (nr uchwały 1/12/19) dotyczącą członkostwa w NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie. KZ przyjęła uchwałę jednogłośnie.
  • KZ uchwaliła (nr 2/12/19) jednogłośnie kandydatów zgłoszonych do nagrody rektorskiej.
  • Omówiono kwestię aktualizacji danych na stronie internetowej związku.
  • Pan Marek Dzienkiewicz zreferował przebieg spotkania Krajowej Sekcji Pracowników Szkół Artystycznych NSZZ „Solidarność”.
  • Na koniec omówiono sprawy organizacyjne komisji.

W dniu 29.10.2019 odbyło się dziewiąte w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 28 czerwca 2019 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Wpłynęła prośba o bezzwrotny zasiłek statutowy, która została rozpatrzona przez KZ pozytywnie.
  • Pan Marek Dzienkiewicz przekazał skarbnikowi sprawozdanie z akcji roznoszenia zniczy na groby profesorów ASP i członków NSZZ „Solidarność”, razem z rozliczeniem wydatków. Udekorowania grobów podjęli się członkowie NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie: Marek Dzienkiewicz, Łukasz Majcherowicz, Marcin Jurkiewicz i studenci Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną.
  • Wpłynęły dwie prośby o udzielenie bezzwrotnej zapomogi. Komisja Zakładowa rozpatrzyła prośby pozytywnie.
  • Wpłynęła deklaracja członkowska NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie. Została przyjęta przez KZ jednogłośnie.
  • Na koniec omówiono sprawy organizacyjne komisji oraz ustalono terminy dyżurów.

W związku z przebudową budynku rektoratu dyżury Komisji Zakładowej zostają odwołane do czasu zakończenia remontu. W sprawach organizacyjnych prosimy zgłaszać się do Pani Marzeny Szyszko (marzena.szyszko@cybis.asp.waw.pl) lub Pana Marka Dzienkiewicza (tel. 605924045).

W dniu 09.04.2019 odbyło się siódme w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 26 marca 2019 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Uchwalono zwiększenie liczny paczek wiosennych.
  • Przewodniczący zreferował Komisji Regulaminowej nad pracami nad Statutem Uczelni i Regulaminem Studiów.
  • KZ jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego za rok 2018.
  • KZ jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie udzielenia pełnomocnictwa do podpisywania deklaracji finansowej oraz kosztów tej usługi.

W dniu 26.03.2019 odbyło się szóste w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 27 lutego 2019 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Wpłynęła prośba o zasiłek statutowy z powodu śmierci członka związku. KZ zdecydowała o przyznaniu bezzwrotnego zasiłku.
  • Przewodniczący wyraził wdzięczność i podziękowanie za skompletowanie ciekawych artykułów spożywczych do paczek wiosennych dla Pani Marzeny Szyszko.

UWAGA!!!

Wszystkich członków serdecznie zapraszamy do odbioru Paczek wiosennych. Paczki można odbierać (dyżury członków komisji) od 26 marca do 13 kwietnia w każdy wtorek 13:00-14:00 w pokoju Komisji Zakładowej (215 B) w gmachu głównym ASP przy ul. Krakowskie Przedmieście 5

W dniu 26.02.2019 odbyło się piąte w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 29 stycznia 2019 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Wpłynęły dwie prośby o bezzwrotny zasiłek statutowy, rozpatrzone przez KZ pozytywnie.
  • Uchwalano skład i ilość paczek wiosennych.
  • Paczki będzie można odbierać w terminie 26 marca–13 kwietnia 2019 w trakcie cotygodniowych wtorkowych dyżurów w godz. 13.00-14.00.

W dniu 29.01.2018 odbyło się czwarte w kadencji 2018–2022 zebranie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” ASP w Warszawie, któremu przewodniczył Paweł Marek Jakubowski.
  • Przewodniczący przeczytał protokół z zebrania z dnia 4 grudnia 2018 roku. Komisja Zakładowa przyjęła protokół jednogłośnie.
  • Omówiono kwestie podwyżek dla pracowników nie dydaktycznych.
  • Przewodniczący zreferował kwestie zmian i opiniowania statutu Uczelni oraz kwestię nowego regulaminu pracy oraz regulaminu wynagradzania.
  • Omówiono kwestię paczek wiosennych oraz ich ilość.